Tegevused

Tegevusi puhkekülas ja selle lähiümbruses

PAADILAENUTUS

Rendi paat ja avasta Ermistu järve, püüdes kala või lihtsalt nautides järve ilu. Meil on valikus 12 aeru- ning mootorpaati. Paadimootorid: Suzuki 2,5hj ja Suzuki 6hj. Laenutuse hind sisaldab ka ühte paagitäit kütust ca 1 liiter. Laenutades 24h lisandub 1 liiter lisaks. Võimalik rentida päästeveste nii lastele kui täiskasvanutele. Vesti kasutamine paadi laenutajale on tasuta! PS! Paat tuleb tagastada samaväärsena, kui see välja laenutades oli! Paadi järelkoristus - 20€/1 paat (raha võetakse ainult juhul, kui paat on koristamata).
.
.

KÜMBLUSTÜNN

Saunamaja rentijatele pakume võimalust võtta lisaks ka kümblustünn (aastaringselt). Kümblustünn mahutab 7-9 inimest, soojenemisaeg 3-5h. Küttepuud on hinna sees.

KALDAPEALNE SAUN

Saunas on avar elektrikerisega leiliruum, pesemisruum ja puhkeruum kaminaga. Avar kaminaruum mahutab kuni 10 inimest, olemas on kraanikauss. Saunamaja ümbritseb suur terrass, mis on suurepärane kauni järvevaate nautimiseks. Sauna kõrvale on loodud spetsiaalne grillimiskoht.
.

RESTO VÕRGUKUUR

Meie puhkeküla südames asub resto Võrgukuur. Võimalus nautida vaadet järvele ja maitsta hõrgutavaid toite ning turgutavaid kokteile. Suured, täies ulatuses avatavad klaasseinad loovad õdusa olemise iga ilmaga.

PUHKEKÜLA ÜMBRUS

Meie puhkekülas on klientidele kasutamiseks lõkkeplatsid ja grillismiskohad. Järve kaldale on loodud spetiaalne rannaala ja rannavolle plats. Harrastada saab ka lauatennist.

SEIKLUSPARTNER OÜ

Ermistu Puhkeküla teeb koostööd Seikluspartneriga. Seikluspartner pakub tegevusi suvepäevadeks, meeskonnakoolitusteks, matkadeks, kooliekskursioonideks. Sobiv ka väiksematele sõpruskondadele.

MAAGILISED LOODUSHINGED

Ermistus on võimalik ka osa võtta õpitubadest, mida viib läbi Heler Põld. Töötubades saab valmistada: seepi, huulepalsamit, kehakoorijat, vannisoola ning näokreemi. Samuti saab meisterdada näiteks unenäopüüdjaid.

MASSAAŽIBUSS

Massaažibuss pakub võimalust erinevate massaažide nautimiseks liikuvas massaažisalongis ehk massaažibussis, mille saate kutsuda kõikjale, kuhu autoga hästi ligi pääseb. Massaažibuss sisaldab kõike hädavajalikku, et klient saaks ennast mugavalt tunda. Bussis tavapäraselt pakutav massaaž on segu erinevatest massaaži liikidest, energiaravi ja osteopaatia võtetest, aga saab tellida ka klassikalist-, lümfi-, kosmeetilist- või bioenergiamassaaži aparaadiga massaaži. Iga massaaž on looming, mis võtab arvesse konkreetse kliendi soove ja vajadusi.

PARVSAUN

Parvsaun asub rannaala kaldas. Parvsaun mahutab leiliruumi kuni 10 inimest. Eesruumis on ruumikas istumisala, mis mahutab kuni 30 inimest. Parvsaun on puuküttega, mille saab klient omale ise soojaks kütta. Parvelt saab otse järve ujuma minna.

TÕSTAMAA DISCGOLFI RADA

Sportliku päeva saab veeta Tõstamaa mõisa pargis discgolfi mängides. Discgolfi rada asub puhkekülast 1,6 km kaugusel.

AEGLASED HETKED TORMIKADAKA TALU MESILAKÜLASTUSEL

Mesilakülastusel Kastnas saate ülevaate mesilaste ja mesiniku tööst. Võimalus on sisse vaadata mesilaspere ellu ja teha läbi mõni mesiniku töövõte. Saate degusteerida mett ja tunnetada, kuidas mesindus seostub aeglaste hetkedega. Mesilakülastus sobib nii lastega peredele kui ka sõpruskondadele (kuni 10 inimest). Külastusel tagatakse vajalik kaitseriietus ja töövahendid. Külastus kestab ca 2 h ja toimub ettetellimisel. Lisaks mesilakülastusele on võimalus tellida mesilasvahast küünla valmistamise õpitubasid. Õpitubasid on võimalus läbi viia Tormikadaka talus kui ka Ermistu Puhkekülas. Võta ühendust ja küsi lisa:! aeglanehetk@gmail.com +372 504 8226

TÕSTAMAA MÕIS

Puhkekülast vaid 1,6 kilomeetri kaugusel asub ajalooline Tõstamaa mõis. Tõstamaa mõisakooli ajalugu on pikk ja värvikas, pakkudes kõigile huvilistele põnevaid fakte nii kaugest minevikust kui tänapäevast.

TÕSTAMAA KÄSITÖÖKESKUS JA -POOD

Kohaliku käsitööarmastajate tegemiste ja kätetööga saab tutvuda Tõstamaa käsitöökeskuses ja poes. Keskuses tegutsevad mitmed käsitööringid, aeg-ajalt saab osaleda koolitustel. Avatud on ka käsitööpood, mille tooteid saab tellida ka internetist. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.

MATSI RAND

Lauge ja liivase põhjaga Matsi rand on Pärnumaa lääneosa tuntuim ja kauneim supelrand. Tegemist on loodusliku, nn metsiku rannaga, kus on mõnus nautida privaatsemat rahulikku äraolemist. Asub puhkekülast 19,8 km kaugusel.

VALGERANNA SEIKLUSPARK

Hing ihkab proovile panekut ja närvikõdi -Seikluse otsijatele sobib Valgeranna Seikluspark. Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Seikluspark asub Ermistu puhkekülast 30,1 km kaugusel.

LINDI LOODUSKAITSEALA

Lindi looduskaitsealal on väga omapärane linnustik, sest esineb nii rabadele kui mererannikule iseloomulikke linde: merikotkas, must toonekurg, väike konnakotkas, sookurg, sarvik-pütt, teder, tilder. Kaitsealal ei paikne ühtegi elumaja ega haritavat maatükki. Rabamaastikku saab nautida Lindist Kõpuni. Asub puhkekülast 22,9 km kaugusel.

TÕSTAMAA MATKARADA

Tõstamaal asub 2,5 km pikkune matkarada, mis annab ülevaate aleviku vaatamisväärsustest ja kus objektid on varustatud tutvustavate infotahvlitega. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.