Tegevusi puhkekülas ja selle lähiümbruses

MIDA TEHA

Tegevusi puhkekülas ja selle lähiümbruses

MIDA VAADATA

Vaatamisväärsused meie ümber

KUS EINESTADA

Tõstamaa söögikohad

KALDAPEALNE SAUN

Saunas on avar elektrikerisega leiliruum, pesemisruum ja puhkeruum kaminaga. Avar kaminaruum mahutab kuni 15 inimest, olemas külmik ja kraanikauss. Väljas on terass, kust saab nautida kaunist vaadet järvele. Lisaks saab grillida ning terrassilt vette minna.

SUVISTEKS SEIKLUSTEKS PARVSAUN

Pakume ka saunaelamusi järvel parvsaunas. Saun on kahekordne, üleval saab grillida ja nautida vaadet järvele. Saun on loomulikult puuküttega. Sauna tuleb kütta ise ja sauna kütmise aega hinnas ei sisaldu, seega tuleb ise üks tund varem kohale tulla ja saun kütte panna. Parvsauna tunnihinna sees on paat ja küttepuud.

LOODUSMAJA SAUN

Talvisel ajal on võimalus nautida sauna loodusmajas. Loodusmaja privaatne saun ja eesruum on mugav koosistumiseks ja lõõgastumiseks. Loodusmaja saunast välja minnes leiate ka terrassi, kust saab vette hüpata. Talisuplejatele on sauna kõrvale tehtud jääauk.

KÜMBLUSTÜNN

Aastaringselt võimalus rentida kümblustünni. Mahutab 7-9 inimest, soojenemisaeg 3-5h. Küttepuud hinna sees.

PAADILAENUTUS

Rendi paat ja avasta Ermistu järve, püüdes kala või lihtsalt nautides järve ilu. Meil on valikus 12 aeru- ning mootorpaati. Paadimootorid: päramootor Honda 2,3 hj, Suzuki 2,5hj ja Suzuki 6hj. Laenutuse hind sisaldab ka ühte paagitäit kütust ca 1 liiter. Laenutades 24h lisandub 1 liiter lisaks. Võimalik rentida päästeveste nii lastele kui täiskasvanutele. Vesti kasutamine paadi laenutajale on tasuta! PS! Paat tuleb tagastada samaväärsena, kui see välja laenutades oli! Paadi järelkoristus - 10€/1 paat (raha võetakse ainult juhul, kui paat on koristamata).

PARVESÕIT

Ermistu järve parvesõit on ideaalne neile, kes soovivad privaatselt pidada sünnipäevi või korraldada meeldejäävat seminari. Meie parv on ainulaadne, kuna sõidab elektrimootori abil, mis on vaikne ega mürise. Parve peal on istumiskohad, lauad ja ekraan. Suvel on võimalik parve kõik aknad avada. Parv mahutab kokku 40 inimest ning sõidab vaid tuulevaikse ilmaga.

SEIKLUSPARTNER OÜ

Ermistu Puhkeküla teeb koostööd Seikluspartneriga. Seikluspartner pakub tegevusi suvepäevadeks, meeskonnakoolitusteks, matkadeks, kooliekskursioonideks. Sobiv ka väiksematele sõpruskondadele.

MAAGILISED LOODUSHINGED

Ermistus on võimalik ka osa võtta õpitubadest, mida viib läbi Heler Põld. Töötubades saab valmistada: seepi, huulepalsamit, kehakoorijat, vannisoola ning näokreemi. Samuti saab meisterdada unenäopüüdjaid. Sinna alla kuuluvad ka ravimtaimederetked jms.

PUHKEKÜLA ÜMBRUS

Ermistu Puhkekülas on meie klientidele kasutamiseks lõkkeplatsid ja grillismiskohad. Samuti on loodud rannaala ja rannavolle plats.

TÕSTAMAA DISCGOLFI RADA

Sportliku päeva saab veeta Tõstamaa mõisa pargis discgolfi mängides. Discgolfi rada asub puhkekülast 1,6 km kaugusel.

TÕSTAMAA MATKARADA

Tõstamaal asub 2,5 km pikkune matkarada, mis annab ülevaate aleviku vaatamisväärsustest ja kus objektid on varustatud tutvustavate infotahvlitega. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.

RATSUTAMINE MARIA TALUS

Ratsa huvilistele pakub rõõmu ratsatalu: Maria Talu. Talu asub Pärnumaal looduslikult väga kaunis kohas. Võimalus on võtta ratsamatka koos piknikuga, ratsutada lähiümbruses, poni- või hobujalutust käekõrval, saada osa vankri- või reesõidust. Asub Ermistu Puhkekülast 18,3 km kaugusel.

VALGERANNA SEIKLUSPARK

Hing ihkab proovile panekut ja närvikõdi -Seikluse otsijatele sobib Valgeranna Seikluspark. Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Seikluspark asub Ermistu puhkekülast 30,1 km kaugusel.

TÕSTAMAA MÕIS

Läheduses saab tutvuda Tõstamaa mõisa ajalooga (Ermistu Puhkekülast 1,6 km). Tõstamaa mõisa ajalugu on pikk ja värvikas, pakkudes kõigile huvilistele põnevaid fakte nii minevikus kui tänapäeval.

TÕSTAMAA KÄSITÖÖKESKUS

Kohaliku käsitöö armastajate tegemiste ja kätetööga saab tutvuda käsitöökeskuses. Keskuses tegutsevad mitmed käsitööringid, aeg-ajalt saab osaleda koolitustel ning avatud on käsitööpood, mille tooteid saab tellida ka internetist. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.

VENE TALU

Ehtsat ja sooja vene külalislahkust saad kogeda Vene talus. Siin hoitakse ja jagatakse ka teistega esivanemate tarkust ja traditsioone. Alati rõõmsameelsed ning lahked talu perenaised tervitavad külalisi leiva-soolaga ning kostitavad oma aia saaduste ning kuuma samovariteega. Asub puhkekülast 15 km kaugusel.

MATSI RAND

Lauge ja liivase põhjaga Matsi rand on Pärnumaa lääneosa tuntuim ja kauneim supelrand. Tegemist on loodusliku, nn metsiku rannaga, kus on mõnus nautida privaatsemat rahulikku äraolemist. Asub puhkekülast 19,8 km kaugusel.

LINDI LOODUSKAITSEALA

Lindi looduskaitsealal on väga omapärane linnustik, sest esineb nii rabadele kui mererannikule iseloomulikke linde: merikotkas, must toonekurg, väike konnakotkas, sookurg, sarvik-pütt, teder, tilder. Kaitsealal ei paikne ühtegi elumaja ega haritavat maatükki. Rabamaastikku saab nautida Lindist Kõpuni. Asub puhkekülast 22,9 km kaugusel.

GOTZE SÖÖGIMAJA

Kõhtu saab täita Cotze söögimajas, mis pakub traditsioonilist sooja kodust toitu. Söögikoht asub Ermistu Puhkekülast 2,6 km kaugusel.