Tegevused

Tegevusi puhkekülas ja selle lähiümbruses

MIDA TEHA

Tegevusi puhkekülas ja selle lähiümbruses

MIDA VAADATA

Vaatamisväärsused meie ümber

KUS EINESTADA

Tõstamaa söögikohad

KALDAPEALNE SAUN

Saunas on avar elektrikerisega leiliruum, pesemisruum ja puhkeruum kaminaga. Avar kaminaruum mahutab kuni 15 inimest, olemas on külmik ja kraanikauss. Saunamaja ümbritseb suur terrass, mis on suurepärane kauni järvevaate nautimiseks. Sauna kõrvale on loodud spetsiaalne grillimiskoht.

SUVISTEKS SEIKLUSTEKS PARVSAUN

Pakume ehedaid saunaelamusi ka järvel asuvas parvsaunas. Saun on kahekordne- ülemisele korrusele on loodud puhkeala koos grilliga, lisaväärtust pakub imeline vaade järvele. Parvsauna alumisele korrusele jääb puuküttega leiliruum, mille soojaks kütmine võtab umbes tunni ning mis mahutab korraga umbes 5-6 saunalist. Parvsauna tunnihind sisaldab aerupaati ja küttepuid, kütmise tundi hinna sisse ei arvestata.

KÜMBLUSTÜNN

Saunamaja rentijatele pakume võimalust võtta lisaks ka kümblustünn (aastaringselt). Kümblustünn mahutab 7-9 inimest, soojenemisaeg 3-5h. Küttepuud on hinna sees.

PAADILAENUTUS

Rendi paat ja avasta Ermistu järve, püüdes kala või lihtsalt nautides järve ilu. Meil on valikus 12 aeru- ning mootorpaati. Paadimootorid: päramootor Honda 2,3 hj, Suzuki 2,5hj ja Suzuki 6hj. Laenutuse hind sisaldab ka ühte paagitäit kütust ca 1 liiter. Laenutades 24h lisandub 1 liiter lisaks. Võimalik rentida päästeveste nii lastele kui täiskasvanutele. Vesti kasutamine paadi laenutajale on tasuta! PS! Paat tuleb tagastada samaväärsena, kui see välja laenutades oli! Paadi järelkoristus - 10€/1 paat (raha võetakse ainult juhul, kui paat on koristamata).

PARVESÕIT

Ermistu järve parvesõit on ideaalne neile, kes soovivad privaatselt pidada sünnipäevi või korraldada meeldejäävat seminari. Parve peal on olemas istumiskohad, lauad ja ekraan. Suvel on võimalik parve kõik aknad avada. Parv mahutab kokku 40 inimest ning sõidab tuulevaikse ilmaga.

VÄLISAALI KOHVIK-BAAR

Meie puhkeküla südames asuvas välisaalis tegutseb kohvik-baar. Lisaks on võimalik saaliruumi kasutada ka sünnipäevade, seminaride ja muude sündmuste korraldamiseks. Suured, täies ulatuses avatavad klaasseinad loovad õdusa olemise iga ilmaga.

PUHKEKÜLA ÜMBRUS

Meie puhkekülas on klientidele kasutamiseks lõkkeplatsid ja grillismiskohad. Järve kaldale on loodud spetiaalne rannaala ja rannavolle plats.

SEIKLUSPARTNER OÜ

Ermistu Puhkeküla teeb koostööd Seikluspartneriga. Seikluspartner pakub tegevusi suvepäevadeks, meeskonnakoolitusteks, matkadeks, kooliekskursioonideks. Sobiv ka väiksematele sõpruskondadele.

MAAGILISED LOODUSHINGED

Ermistus on võimalik ka osa võtta õpitubadest, mida viib läbi Heler Põld. Töötubades saab valmistada: seepi, huulepalsamit, kehakoorijat, vannisoola ning näokreemi. Samuti saab meisterdada näiteks unenäopüüdjaid.

MASSAAŽIBUSS

Massaažibuss pakub võimalust erinevate massaažide nautimiseks liikuvas massaažisalongis ehk massaažibussis, mille saate kutsuda kõikjale, kuhu autoga hästi ligi pääseb. Massaažibuss sisaldab kõike hädavajalikku, et klient saaks ennast mugavalt tunda. Olemas on kvaliteetne elektriline massaažilaud, riietusruum ja vajadusel wc kasutamise võimalus. Tänu tõstukile on võimalus teenindada ka ratastoolis kliente. Bussis pakutakse klassikalist-, lümfi-, aroomiteraapia-, kupu-, spordi-, pea-, tai jala- ning kosmeetilist näo- ja dekolteepiirkonna massaaži.

COTZE SÖÖGIMAJA

Kõhtu saab täita Cotze söögimajas, mis pakub traditsioonilist sooja kodust toitu. Söögikoht asub Ermistu Puhkekülast 2,6 km kaugusel.

TÕSTAMAA DISCGOLFI RADA

Sportliku päeva saab veeta Tõstamaa mõisa pargis discgolfi mängides. Discgolfi rada asub puhkekülast 1,6 km kaugusel.

TÕSTAMAA MATKARADA

Tõstamaal asub 2,5 km pikkune matkarada, mis annab ülevaate aleviku vaatamisväärsustest ja kus objektid on varustatud tutvustavate infotahvlitega. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.

TÕSTAMAA MÕIS

Puhkekülast vaid 1,6 kilomeetri kaugusel asub ajalooline Tõstamaa mõis. Tõstamaa mõisakooli ajalugu on pikk ja värvikas, pakkudes kõigile huvilistele põnevaid fakte nii kaugest minevikust kui tänapäevast.

TÕSTAMAA KÄSITÖÖKESKUS JA -POOD

Kohaliku käsitööarmastajate tegemiste ja kätetööga saab tutvuda Tõstamaa käsitöökeskuses ja poes. Keskuses tegutsevad mitmed käsitööringid, aeg-ajalt saab osaleda koolitustel. Avatud on ka käsitööpood, mille tooteid saab tellida ka internetist. Asub puhkekülast 2,8 km kaugusel.

MATSI RAND

Lauge ja liivase põhjaga Matsi rand on Pärnumaa lääneosa tuntuim ja kauneim supelrand. Tegemist on loodusliku, nn metsiku rannaga, kus on mõnus nautida privaatsemat rahulikku äraolemist. Asub puhkekülast 19,8 km kaugusel.

VALGERANNA SEIKLUSPARK

Hing ihkab proovile panekut ja närvikõdi -Seikluse otsijatele sobib Valgeranna Seikluspark. Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Seikluspark asub Ermistu puhkekülast 30,1 km kaugusel.

VENE TALU

Ehtsat ja sooja vene külalislahkust saad kogeda Vene talus. Siin hoitakse ja jagatakse ka teistega esivanemate tarkust ja traditsioone. Alati rõõmsameelsed ning lahked talu perenaised tervitavad külalisi leiva-soolaga ning kostitavad oma aia saaduste ning kuuma samovariteega. Asub puhkekülast 15 km kaugusel.

LINDI LOODUSKAITSEALA

Lindi looduskaitsealal on väga omapärane linnustik, sest esineb nii rabadele kui mererannikule iseloomulikke linde: merikotkas, must toonekurg, väike konnakotkas, sookurg, sarvik-pütt, teder, tilder. Kaitsealal ei paikne ühtegi elumaja ega haritavat maatükki. Rabamaastikku saab nautida Lindist Kõpuni. Asub puhkekülast 22,9 km kaugusel.